Sprawy bieżące – sms od Pani Sołtys

Witam, poniżej garść informacji:

1. Szkolenie pt. Systemy Płatności Bezpośrednich – wnioski o płatności w 2020 r. i dobrostan zwierząt (dofinansowanie) w dn. 04.03.2020 o godz. 10.00 w UG Suwałki.
2. W dniu 29.02.2020 w UG w godzinach 11.00-17.00 odbędzie się spotkanie na temat profilaktyki raka płuc. Zapisy 607339330.
3. Na równanie dróg w Okuniowcu musimy zaczekać – gmina jest na etapie wyboru firmy.
4. Wszystkich chętnych (kobiety, mężczyzn i młodzież) do Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) proszę o kontakt.

Miłego popołudnia.

<sms od Pani Sołtys>

Konsultacje miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Okuniowca oraz Wnioski na dotacje związane z wymianą pieca

Witam, przypominam, że w najbliższy czwartek (20 lutego) o godzinie 16, w OSP w Nowej Wsi odbędzie się trzecie spotkanie konsultacyjne miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Okuniowca.

Dodatkowo od 24.02.2020 roku w UG Suwalki będzie można składać wnioski na dotacje związane z wymianą pieca. Więcej informacji na stronie: http://www.gmina.suwalki.pl/

<sms od Pani Sołtys>

http://www.gmina.suwalki.pl/kat/dla-mieszkancow/dotacja-na-dofinansowanie-kosztow-inwestycji-zwiazanych-ze-zmiana-systemu-ogrzewania-na-ogrzewanie-proekologiczne

Pilnujcie psów na posesjach, bo Pani Sołtys roznosi nakazy podatkowe ;)

Witam, kochani mam kilka bardzo ważnych informacji:

Bardzo proszę o dopilnowanie / zamknięcie swoich psów. Niestety ostatnio mieliśmy we wsi bardzo przykry wypadek, jedna z mieszkanek została pogryziona i hospitalizowana. Bardzo łatwo jest o nieszczęście więc lepiej zapobiegać.

Od przyszłego (tego) tygodnia rozpocznę roznoszenie nakazów podatkowych, proszę zastanowić się nad potrzebami, propozycjami i możliwością zaangażowania się we wspólne działania. Wszystkie uwagi i propozycje mile widziane.

Proszę też o wyrozumiałość jeżeli będę u Państwa ok. 20.

<sms od Pani Sołtys> (z soboty, także nakazy podatkowe będą roznoszone w tym tygodniu)