Życzenia Wielkanocne od Pani Sołtys i Admina :)

Kochani dziękuję bardzo za wszystkie życzenia 😊
Niech te niezwykłe Zmartwychwstanie Chrystusa przyniesie głębszą refleksję nad tym co ważne. Wszelkiego dobra, miłości i nadziei na nową lepszą przyszłość. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

<sms od Pani Sołtys>

Witam, z tej strony Robert – administrator 🙂

Życzę wszystkim dużo zdrowia – oby choróbska i zaraza się was nie trzymały, pokoju i spokoju w serduchu, nadziei na lepsze jutro i żeby praca dla każdego była. Obyśmy i My też kiedyś „zwyciężyli śmierć”.

Ten Wielki Post i Święta są bez wątpienia wyjątkowe. Warto byłoby wynieść z tego czasu konstruktywną naukę dla siebie, zrewidować sposób myślenia i działania.

Pozdrawiam 🙂

„jeden jest rytm
jedne rytm
jedne wydech i wdech
nasyć się równym oddechem
nasyć się dzisiaj za trzech

raz tylko dany ten czas
ani on twój ani czyj
z czasem się wszystko ustoi
więc żyj na huśtawce, żyj”

Trzy informacje od Pani Sołtys

Witam,

Kochani zawsze wiedziałam, że mieszkańcy Okuniowca to Wyjątkowi, Niesamowici i Dobrzy ludzie. Bardzo dziękuję w imieniu Obdarowanych za zaangażowanie i pomoc.

1. Są jeszcze osoby, które zadeklarowały pomoc, skontaktuję się z Wami niebawem.
2. Proszę o kontakt osoby, które szukały nr. rachunku do naszej parafii.
3. Zbliżają się święta, jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem naszych okuniowieckich (od pani Marii) przepysznych serów podpuszczkowych, twarogu masła, mleka, to proszę o kontakt ze mną, podam namiar. A może ktoś jeszcze z naszych mieszkańców chce się czymś podzielić (sprzedać)? Proszę pisać.

<sms od Pani Sołtys>