Informacje i Podziękowania

Kochani, oto kilka ważnych informacji:

1. Nasza remontowana droga została poszerzona. Z informacji od kierownika budowy ma ona 6,5 m licząc z chodnikiem będzie to ponad 7,20 m na skrzyżowaniu. Wykup ziemi i dodatkowe poszerzenie nie jest możliwe z uwagi na obowiązujące przepisy. Nikt nie wyda nowego pozwolenia na budowę w momencie, kiedy droga gminna jest szersza od powiatowej.

2. Ponieważ część mieszkańców nadal chciałaby spotkać się z Wójtem to proszę Was o informację zwrotną kto chciałby takiego spotkania np. jeszcze w tym tygodniu. Proszę o odpowiedź jeszcze dzisiaj.

3. Osoby, które wyraziły chęć na badanie kolonoskopii – w tym tygodniu dostarczę dokumenty do uzupełnienia.

Chciałabym serdecznie podziękować osobom, które w ostatni czwartek uporządkowały teren pod nasz wspólny plac oraz plażę. Wielki ukłon w stronę p. Mariusza O.*, który na swoim super sprzęcie „ogarnął” największe konary i bez którego zajęłoby nam to ogarnianie że 3 dni.

Dziękuję również:

1. P. Karolowi Ś.* (za piłę również),
2. P. Halinie i Bogdanowi C.*,
3. P. Reginie T.*,
4. P. Anecie i Sławkowi M.*,
5. Leszkowi Z.*, oraz najmłodszemu pomocnikowi Błażejowi K.*.

Dziękuję, jesteście WIELCY. Miło jest mieć takich mieszkańców.

Dzisiaj dostałam taką oto korespondencję dot. dożynek. Jeżeli ktoś miałby jednak ochotę reprezentować Okuniowiec to proszę o kontakt, jeszcze dzisiaj.

<SMS od Pani Sołtys>

* Nazwiska skróciłem jako admin do jednej litery, by tam potem nikt nie miał pretensji i ścigał za (S)RODO czy inny szajs 🙂