Serce Bije w Szkole – dołącz się do zrzutki na defibrylator AED przy szkole w Nowej Wsi

Witam, po sąsiedzku w Nowej Wsi trwa zrzutka na defibrylator AED (dostępny całodobowo) czyli urządzenie do ratowania życia – służące przywróceniu krążenia/bicia serca – zarówno u osób dorosłych jak i dzieci. Wiadomo, że nikt normalnie nie chciałby tego używać ale warto aby taki sprzęt był dostępny w pobliżu – tym bardziej, że szkoła/OSP jest też miejscem spotkań i wydarzeń dla lokalnej społeczności.

Oprócz samego urządzenia, będzie też apteczka, szkolenie on-line dla 50 osób, materiały edukacyjne, także inwestycja w sprzęt i wiedzę jak go bez obaw użyć.

Link do zrzutki z opisem:
https://zrzutka.pl/4ev728

Chętnym zostawiam też materiały dodatkowe:

SerceBije w Szkole – dlaczego defibrylator AED powinien znaleźć się w każdej szkole? | AEDMAX.PL

Jak używać AED

Kanał z materiałami edukacyjnymi video AEDMAX_EDU:

https://www.youtube.com/@aedmax_edu/videos

Kilka/kilkadziesiąt złotych wpłacone a wartość potencjalnie uratowanego życia – bezcenna 🙂